Перейти на Головну сторінку
На зв’язку: 09:00-22:00
+38-(067)-50-88-667
+38-(066)-825-99-36
Viber: +38-(063)-670-55-87

[email protected]

УВАГА: примітки біля дат позначають наявність вільних місць ('+' більше 10 і '!' менше 10 місць)22.05.2012
Студентів Львівської політехніки вчитимуть реалізовувати туристичні проекти

В НУ «Львівська політехніка» навчатимуть розробляти та реалізовувати туристичні проекти.

Інститут екології, природоохоронної діяльності та туризму НУ «Львівська політехніка» отримав ліцензію на підготовку фахівців напрямку «туризм». Нині серед викладачів цього напрямку є 6 професорів.

Завідувач кафедри туризму навчально-наукового Інституту екології, природоохоронної діяльності та туризму НУ «Львівська політехніка» Андрій Теребух розповів: «З фахових предметів студенти вивчатимуть географію, історію, психологію, філософію. Також майбутні фахівці з туристичного обслуговування опановуватимуть організацію туризму, ресторанний та готельний бізнес, музейну справу. Обов’язковими для вивчення є щонайменше дві іноземні мови. Вже з 3-го курсу пропонуються такі альтернативні дисципліни: інформаційні системи в туризмі, GPS-технології, оздоровчий туризм, зелений туризм, туристична картографія, логістика туризму, страхування, планування рекреаційної діяльності, методологія наукових досліджень тощо».

У прес-службі вишу повідомляють, що НУ «Львівська політехніка» спробувала також розширити діяльність у підготовці фахівців в галузі туризму. Враховуючи особливості Політехніки, більше уваги приділяється саме технічним та економічним складовим розробки туристичного продукту.

Також навчальним планом університету передбачені численні практики. Політехніка має потужні бази в Алушті, Славському, Світязі. До того ж, планується організація практики і за кордоном.

«Цього року очікується 50 місць на 1 курс. Також є можливість поступити одразу на 3-й курс, але на базі молодшого спеціаліста. Ми навчатимемо наших студентів розробляти нові туристичні продукти – від проектування до дизайну туристичних компонентів. Ресурсів на це є багато, необхідно лише сформувати їх у кінцевий результат», – зазначає Андрій Теребух.

Джерело: ЗІК