Перейти на Главную страницу

[email protected]

ВНИМАНИЕ: примечания возле дат обозначают наличие свободных мест ('+' более 10 и '!' менее 10 мест)22.02.2017
Проект "Гостинні львів'яни"

Запрошуємо активних та товариських мешканців міста Лева та околиць до участі в проекті “Гостинні львів'яни”. Проект має на меті розвиток туризму в місті, покращення дружніх стосунків між людьми з різних куточків України та світу, обмін звичаями та знайомство з традиціями галицької гостинності.

Умовою участі в проекті є бажання львівських ґаздів приймати в себе гостей, надавати їм комфортні умови проживання та усю повноту львівської гостинності. Це дає змогу туристам відчути стиль життя мешканців Львова, пізнати їхні традиції, обідати за одним столом, надає можливість додаткового заробітку і певну різноманітність в рутині міського життя.

Такий вид відпочинку є дуже поширеним і популярним у всьому світі. За даними Міжнародної асоціації туризму у Європі налічується близько 2 млн. ліжко-місць. Для прикладу, в Італії діє більше 10 тис. приватних осель, які щорічно приймають 1,8 млн. осіб, у Великобританії понад 1200 осель, у Іспанії послугами приватних осель щорічно користуються 1,2 млн. осіб.

Учасники проекту, які пройдуть відбір і чиї оселі відповідатимуть критеріям для прийому гостей, матимуть можливість безкоштовно пройти навчання та поїхати переймати досвід в кращі садиби зеленого туризму Закарпатської та Івано-Франківської областей.

Критерії, за якими відбиратимуться оселі:
- оселя повинна бути охайною та чистою;
- вигоди повинні розташовуватись в оселі;
- наявність чистої постелі та набору рушників;
- гості повинні проживати в іншій, ізольованій кімнаті від господарів;
- можливість оселі приймати не менше як двох осіб;
- наявність кухні або окремої кімнати для проведення вечерь та сніданків;
- господарі повинні готувати для гостей вечері та сніданки згідно з попередньо узгодженим меню.

Організатори проекту: Туроператор “ВІДВІДАЙ” (vidviday.ua) та Львівська міська громадська організація “ПІДКОВА”. Проект відбувається за підтримки Управління туризму Львівської міської ради.