Back to Homepage
(WhatsApp / Viber)

[email protected]

Vidviday is a local travel agency based in Lviv, Ukraine

During 12 years of experience, we have arranged 5,700 tours for 201,000 tourists13.02.2017
Запрошуємо екскурсоводів до участі в акції “Кастинг англомовних гідів для турфірм”

Запрошуємо активних та життєрадісних екскурсоводів знайти собі додаткову роботу, взявши участь в акції “Кастинг англомовних гідів для турфірм”! Ця щорічна акція, спрямована на налагодження співпраці між екскурсоводами та туристичним бізнесом Львова, цьогоріч вперше проводитиметься англійською мовою. В межах заходу, у вівторок, 28 лютого 2017р., Ви зможете взяти участь в проведенні презентаційної екскурсії для представників турфірм та готелів.

До участі в акції запрошуються як екскурсоводи-початківці, так і досвідчені фахівці туристичного супроводу. Екскурсія проводитиметься англійською мовою. Формат заходу схожий на екзаменаційну екскурсію на курсах екскурсоводів. Кожен учасник-гід по черзі матиме слово на 10 хвилин. Тематика та маршрут базуватимуться на основі пішої оглядової екскурсії центром Львова.

Після проведення презентаційної екскурсії Ваші контакти будуть надіслані представникам турфірм та готелів, які відвідували цю екскурсію. Під час самої екскурсії у Вас буде можливість безпосередньо познайомитись із своїми потенційними замовниками.

Участь в акції для екскурсоводів безкоштовна, а для представників туристичного бізнесу умовою відвідування презентаційної екскурсії є сплата благодійного внеску в розмірі 50 грн. Всі отримані від заходу кошти будуть використані на ліки для учасників війни на сході України.

Для зголошення до участі в акції екскурсоводам потрібно заповнити анкету (нижче або на http://bit.ly/EN-2017-02-28) до понеділка, 20 лютого 2017р. (включно).

Турфірмам та готелям для запису на відвідування цієї екскурсії потрібно зареєструватися на http://bit.ly/EN-28-02-2017 до п’ятниці, 24 лютого 2017р. (включно). Від однієї компанії може бути по кілька осіб (за умови підтвердження попередньої реєстрації).

Організатор: Туроператор «Відвідай» (vidviday.ua).

Довідки за контактами: Юрій Михаць, [email protected]ail.com, (032)-255-36-55, (098)-357-76-05, (093)-636-66-91.

>>> ЗАВАНТАЖАТИ запрошення у форматі DOC <<<