Перейти на Главную страницу

[email protected]

ВНИМАНИЕ: примечания возле дат обозначают наличие свободных мест ('+' более 10 и '!' менее 10 мест)17.01.2017
Запрошуємо екскурсоводів до участі в акції “Кастинг гідів для турфірм”

Запрошуємо активних та життєрадісних екскурсоводів знайти собі додаткову роботу, взявши участь в кастингу серед турфірм!

Щорічна акція, яка проводиться з метою налагодження співпраці між екскурсоводами та туристичним бізнесом Львова, цьогоріч відбуватиметься вже втретє. В межах заходу Ви зможете взяти участь в проведенні презентаційної екскурсії для представників турфірм та готелів, що відбудеться у вівторок, 31 січня 2017р.

До участі в акції запрошуються як екскурсоводи-початківці, так і досвідчені фахівці туристичного супроводу. Екскурсія проводитиметься українською мовою. Формат заходу схожий на екзаменаційну екскурсію на курсах екскурсоводів. Кожен учасник-гід по черзі матиме слово на 10 хвилин. Тематика та маршрут базуватимуться на основі пішої оглядової екскурсії центром Львова.

Після проведення презентаційної екскурсії Ваші контакти будуть надіслані представникам турфірм та готелів, які відвідували цю екскурсію. Під час самої екскурсії у Вас буде можливість безпосередньо познайомитись із своїми потенційними замовниками.

Участь в акції для екскурсоводів безкоштовна, а для представників туристичного бізнесу умовою відвідування презентаційної екскурсії є сплата благодійного внеску в розмірі 50 грн. Всі отримані від заходу кошти будуть використані на ліки для учасників війни на сході України.

Для зголошення до участі в акції екскурсоводам потрібно заповнити анкету на https://goo.gl/sl711P (форма нижче) до понеділка, 23 січня 2017р. (включно).

Турфірмам та готелям для запису на відвідування цієї екскурсії потрібно зареєструватися на https://goo.gl/qp25GY до п’ятниці, 27 січня 2017р. (включно). Від однієї компанії може бути по кілька осіб (за умови підтвердження попередньої реєстрації).

Організатор: Туроператор «Відвідай» (vidviday.ua)

Довідки за контактами: Юрій Михаць, [email protected], (032)-255-36-55, (067)-212-95-36, (063)-537-50-88.

>>> ЗАВАНТАЖАТИ запрошення у форматі DOC <<<