Перейти на Главную страницу

[email protected]

ВНИМАНИЕ: примечания возле дат обозначают наличие свободных мест ('+' более 10 и '!' менее 10 мест)02.11.2016
Фотоконкурс "Файні знимки 2016" (прийом робіт до Чт, 10.11.2016)

УВАГА! Оголошуємо розшук цікавих фото, які були зроблені під час мандрів з нами! Якщо Ви маєте в своєму архіві цікаві фото, зроблені під час подорожей разом з нами, то у Вас є шанс отримати призи від туристичного оператора «Відвідай»!

Умови конкурсу дуже прості:
1. До 10 листопада 2016 року надсилайте нам фотографії, які були зроблені під час одного із турів разом з туроператором «Відвідай» за 2016 рік;
2. Разом з фото надсилайте Ваш власний коментар до зображення;
3. Дочекайтесь відбору 20 найцікавіших фото, що відбудеться 11 листопада 2016 року;
4. Серед фото відібраних і розміщених на нашій сторінці у Facebook (https://www.facebook.com/vidviday), знайдіть своє і щодня рахуйте кількість вподобань, які залишатимуть інші (фотографії розміщуватимуться в послідовності відповідній до дати їх подання на участь у конкурсі);

Автор фотографії, що назбирає найбільшу кількість вподобань отримає приз - подарунковий сертифікат розміром 1000 гривень для подорожі з туроператором «Відвідай»!

Більше того, учасники конкурсу, які посядуть друге та третє місце отримають відповідно подарункові сертифікати розміром 600 та 300 гривень!

Визначення переможців відбудеться 25 листопада 2016 року.

Надсилати фотографії та коментарі просимо на поштову скриньку [email protected]. В темі листа вкажіть слово «Конкурс» та Ваше прізвище, в тілі листа напишіть Ваше ім’я, номер телефону (для зворотного зв’язку при необхідності), посилання на Ваш профіль у Facebook та коментарі до фотографій, які потрібно прикріпити до листа доданими файлами.

Повні умови конкурсу можна вивантажити ТУТ.