Перейти на Головну сторінку
На зв’язку: 09:00-22:00
+38-(067)-50-88-667
+38-(066)-825-99-36
Viber: +38-(063)-670-55-87

[email protected]

УВАГА: примітки біля дат позначають наявність вільних місць ('+' більше 10 і '!' менше 10 місць)18.11.2014
Туроператор “Відвідай” запрошує гідів до проведення тематичних екскурсій Львовом (зголошення до 30 листопада)

Туроператор “Відвідай” запрошує екскурсоводів до проведення тематичних екскурсій Львовом в межах проекту “Львівські Шпацери”. Тематика та маршрути можуть бути найрізноманітніші, за винятком стандартних оглядових екскурсій. Із зразками наших тематичних екскурсій можна ознайомитись тут: vidviday.ua/shpacery

Перш за все нас цікавлять старовинні райони Львова, які зазвичай опиняються за межами основних екскурсійних маршрутів (Кастелівка, Підзамче, Софіївка та інші). Також це може бути екскурсія окремо взятою вулицею чи спорудою. Можливе проведення екскурсій і центром міста, але за умови вибору певної тематики (Львів Еротичний, Містичний, Кримінальний, Масонський, Аптекарський і так далі). Перевага надається пішим екскурсіям, але за потреби до проведення екскурсій може також залучатися необхідний транспорт (автобус, трамвай, тролейбус, велосипеди).

До співпраці запрошуються як професійні екскурсоводи, так і вузькопрофільні спеціалісти із найрізноманітніших тем пов’язаних із життям Львова, які би також хотіли та могли провести тематичну екскурсію нашим містом. Бажано, щоб це був вихідний день, але екскурсії можуть проводитися і в інші дні тижня. Переважно вони проводяться в світлу пору дня, втім за потреби можуть організовуватися ввечері чи вночі. Рекомендована тривалість: від 1 до 3 годин (але екскурсії з довшою тривалістю також можуть бути). Учасниками екскурсій переважно є мешканці Львова, а також частково гості з інших міст та країн. Мова проведення: українська.

Туроператор “Відвідай” бере на себе організацію та рекламу екскурсій і ґарантує екскурсоводам конкурентну оплату за роботу. За умови успішного проведення тематичних екскурсій можлива також подальша співпраця у проведенні регулярних оглядових екскурсій Львовом. Всіх зацікавлених осіб просимо звертатися до 30 листопада.