Перейти на Главную страницу
+38-(032)-255-36-55
vidviday.com.ua@gmail.com

Львов, ул. Замарстыновская, 34

ВНИМАНИЕ: примечания возле дат обозначают наличие свободных мест ('+' более 10 и '!' менее 10 мест)


19.12.2017

До Дня св. Миколая Туроператор "Відвідай" придбав подарунки для дітей з інтернатів Львівщини на суму 5 тис. грн.  

Подарунки були передані Мальтійській службі допомоги в межах акції «Святий Миколай - дітям з інтернатів».

Дякуємо нашим клієнтам та партнерам за можливість допомогати тим, хто цього потребує найбільше!

01.02.2017

Мы организовали реставрацию старинной брамы во Львове на улице Замарстыновской, 34, в доме, где находится наш офис. Реставрация этой брамы стала продолжением нашей инициативы по сохранению архитектурного наследия Львова. Благодарим наших клиентов и партнеров, доверие и верность которых, позволяют нам делать такие добрые дела!

 

31.01.2017

Друзі, як обіцяли підбиваємо підсумки благодійного аукціону "З нами кава - дітям забава". Перш за все хочемо подякувати всім, хто долучився і хто купив зустріч. В ході аукціону нам вдалось зібрати 3970 тис. грн. Також додатково наша фірма виділила 4000 тис. грн.

Всі гроші ми спрямували на благодійність замовивши на фабриці ПП "Грем" 15 комплектів: наволочок, ковдр, матрасів і подушок. В неділю, 29 січня під час туру "Радехівська цілина" ми передали всі ці комплекти у Лопатинську спеціальну школу-інтернат.

Ще раз дякуємо всім тим, хто робить цей світ добрішим і допомагає тим, хто цього потребує найбільше!

Також хочемо додати, що всі учасники аукціону будуть нагороджені спеціальними подяками!

20.12.2016

Мы организовали реставрацию старинного балкона над входом в наш офис, который расположен во Львове на улице Замарстыновской, 34. Этот дом был построен более 100 лет назад в изящном сецесийном стиле и несмотря на многие неблагоприятные обстоятельства сохранился до наших дней в достаточно хорошем состоянии.

Реставрация этого балкона стала для нас своеобразной данью давнему городу Льва, ведь не в последнюю очередь благодаря живописной архитектуре этого города мы имеем возможность работать и развиваться. А также выражаем благодарность нашим клиентам и партнерам, доверие и верность которых позволяют нам делать такие добрые дела!

05.11.2015

4 листопада 2015 року туроператор "Відвідай" організував благодійний тур Львівщиною для переселенців зі Сходу.

04.11.2015

Працівники та друзі туроператора “Відвідай” побували в середу, 04 листопада 2015р. у Сколівській середній школі-інтернат, і передали для тридцяти дітей комплекти нової постільної білизни (ковдри, рушники, підодіяльники, простині, наволочки, подушки). Вся постіль виготовлена українським виробником - фабрикою «Прилучанка».


Висловлюємо подяку всім туристичним фірмам та туристам, які з нами співпрацюють, бо завдяки Вам ми можемо домагати іншим!