Powrót do strony głównej
(WhatsApp / Viber)

[email protected]

Widwidaj to lokalne biuro podróży po Ukrainie z siedzibą we Lwowie

W ciągu 12 lat doświadczenia zorganizowaliśmy 5,700 wycieczek dla 201,000 turystów


24.02.2022

Шановні туристи, друзі та партнери!

У зв'язку з нападом Російської Федерації та введенням воєнного стану ми призупиняємо всі виїзди, принаймні цього тижня!

Всім, хто звернеться до нас щодо повернення оплати - гарантуємо повернення коштів! Проте, дуже просимо поставитись з розумінням, адже можливі затримки з процесом повернення та перерахунку!

Ми залишаємося з Вами на зв'язку і доступні в месенджерах, якщо мобільний зв'язок перевантажено! Ми готові реагувати оперативно на Ваші запити наскільки це можливо.

Все буде Україна!

21.12.2021

W wyniku konkursu Ukraine Tourism Awards 2021 touroperator “Widwidaj” został najlepszym na Ukrainie w 2021 roku. Według wyników głosowania publiczności i wyboru jury, “Widwidaj” uzyskał największą liczbę głosów, za co jesteśmy niezmiernie wdzięczni!

Chcemy zwrócić się do naszych wspaniałych turystów i podziękować za Wasze głosy i wiarę w nas! Wasze uśmiechy, emocje i słowa wsparcia zawsze motywują nas do rozwoju i stawania się jeszcze lepszymi!

Dziękujemy również organizatorom konkursu, tj.: Kyiv Tourism Association, Stowarzyszeniu Publicznemu VISIT Ukraine, Państwowej Agencji Rozwoju Turystyki oraz Ukrainian Hotel & Resort Association za nowe możliwości i chęć rozwoju.

 

26.05.2021
29.12.2020

W wyniku konkursu Ukraine Tourism Awards 2020 touroperator „Widwidaj” został najlepszym na Ukrainie w 2020 roku. 

Dziękujemy wszystkim, kto oddał swój głos za nas. Jesteśmy niesamowicie szczęśliwi, że poparliście właśnie „Widwidaj”.

Składamy serdeczne podziękowania organizatorom konkursu: Kyiv Tourism Association, VISIT Ukraine przy wsparciu Państwowej Agencji Rozwoju Turystyki i Ukrainian Hotel & Resort Association. Państwa konkurs budzi natchnienie do zdobywania nowych wyżyn. I jesteśmy pewni, to be continued!

16.05.2018
13.02.2017

Запрошуємо активних та життєрадісних екскурсоводів знайти собі додаткову роботу, взявши участь в акції “Кастинг англомовних гідів для турфірм”! Ця щорічна акція, спрямована на налагодження співпраці між екскурсоводами та туристичним бізнесом Львова, цьогоріч вперше проводитиметься англійською мовою. В межах заходу, у вівторок, 28 лютого 2017р., Ви зможете взяти участь в проведенні презентаційної екскурсії для представників турфірм та готелів.

04.06.2015

Вітаємо пані Надію Кугук із виграшем в лотереї серед учасників акції “Виграйте тур печерами Тернопільщини!”

Просимо зв'язатися із нами для отримання подарункового сертифікату на участь в турі "Печери Тернопільщини", що відбудеться в суботу, 6 червня.

Повний перелік учасників лотереї можна переглянути ТУТ.

02.06.2015

Запрошуємо Вас пізнати неповторний підземний світ, який створювався мільйони років! На Вас чекають: одна з найгарніших печер України — Млинки; “Наддністрянські Помпеї” — печера Вертеба та мальовничий ґрот в Монастирку!

Умови акції:
1. Для участі в акції потрібно — поширити та вподобати (“лайкнути”) у Фейсбуці відео “Спелеотур “Печери Тернопільщини” (facebook.com/vidviday/videos/846052818810953/), а також вподобати нашу офіційну сторінку у Фейсбуці - Туроператор VIDVIDAY.
2. Акція проводиться з 2 червня та завершується 4 червня о 15:00.
3. Серед учасників акції в четвер, 4 червня за допомогою сервісу RANDOM.ORG буде розіграно подарунковий сертифікат на участь однієї особи в турі “Печери Тернопільщини”, що відбудеться в суботу, 6 червня.

Акція “Виграйте тур печерами Тернопільщини!”

Запрошуємо Вас пізнати неповторний підземний світ, який створювався мільйони років! На Вас чекають: одна з найгарніших печер України — Млинки; “Наддністрянські Помпеї” — печера Вертеба та мальовничий ґрот в Монастирку!Умови акції:1. Для участі в акції потрібно — поширити та вподобати (“лайкнути”) у Фейсбуці відео “Спелеотур “Печери Тернопільщини” (facebook.com/vidviday/videos/846052818810953/), а також вподобати нашу офіційну сторінку у Фейсбуці - Туроператор VIDVIDAY.2. Акція проводиться з 2 червня та завершується 4 червня о 15:00.3. Серед учасників акції в четвер, 4 червня за допомогою сервісу RANDOM.ORG буде розіграно подарунковий сертифікат на участь однієї особи в турі “Печери Тернопільщини”, що відбудеться в суботу, 6 червня.

Posted by Туроператор VIDVIDAY on 2 червня 2015 р.
29.05.2015

Запрошуємо на роботу менеджером з внутрішнього туризму!

Обов'язки:
- ведення запису на тури та організаційна підготовка до турів;
- прийом відвідувачів, дзвінків та кореспонденції;
- набір текстів, сканування документів, ведення баз даних;
- виконання дрібних доручень.

Вид зайнятості: повна зайнятість.

Робочий графік: понеділок-п'ятниця, 10:00-19:00.

Вимоги до кандидатів:
- Базові навики роботи за комп'ютером, з офісною технікою та в Інтернеті;
- Стресостійкість, активність, життєрадісність та відповідальність.

Вік та стать: не мають значення.

Конкурентна зарплатня: розмір узгоджується за результатами співбесіди.

Досвід роботи в туризмі, галузева освіта та знання іноземних мов вітаються, але не є обов'язковими умовами.

Контактна особа: Вероніка (032)-260-04-10, (063)-680-81-52.

Для участі у відборі до запрошення на співбесіду потрібно до неділі, 07.06.2015 (включно):
1. Надіслати резюме (з фотографією) на [email protected]
2. Заповнити анкету тут - http://goo.gl/forms/pXjpsZ33Xr.

22.04.2015

У Карпатах є багато мальовничих куточків, де природа підтверджує, що вона найкращий художник. Одними з таких місць є водоспади. Пропонуємо Вашій увазі добірку водоспадів, які є найбільшими, найгарнішими, найповноводнішими, а також і важкодоступними.

Одинадцять водоспадів знаходиться у Івано-Франківській області (з них - шість у масиві Ґорґани, зокрема у Надвірнянському районі). Закарпаття у нашому списку представлено п'ятьма водоспадами, зокрема найбільшим однокаскадним водоспадом у Карпатах — Ялинецьким, висотою 26 м. Чотири з описаних водоспадів розміщені на території Львівської області та один - Чернівецької. Декотрі з них можна відвідати з нами під час мандрівок.