Back to Homepage
(WhatsApp / Viber)

[email protected]

Vidviday is a local travel agency based in Lviv, Ukraine

During 12 years of experience, we have arranged 5,700 tours for 201,000 tourists


24.02.2022

Шановні туристи, друзі та партнери!

У зв'язку з нападом Російської Федерації та введенням воєнного стану ми призупиняємо всі виїзди, принаймні цього тижня!

Всім, хто звернеться до нас щодо повернення оплати - гарантуємо повернення коштів! Проте, дуже просимо поставитись з розумінням, адже можливі затримки з процесом повернення та перерахунку!

Ми залишаємося з Вами на зв'язку і доступні в месенджерах, якщо мобільний зв'язок перевантажено! Ми готові реагувати оперативно на Ваші запити наскільки це можливо.

Все буде Україна!

21.12.2021

As a result of the Ukraine Tourism Awards 2021 contest, the tour operator “Vidviday” became the best in Ukraine in 2021. According to the results of the voting, "Vidviday" won the honorable first place in the competition, for which we are infinitely grateful!

We want to appeal to our wonderful tourists and thank you for your votes and faith in us! Your smiles, emotions and words of support always motivate us to develop and become even better!

We would also like to thank the organizers of the competition, namely: Kyiv Tourism Association, public organization "VISIT Ukraine", State Agency for Tourism Development and the Ukrainian Hotel & Resort Association for new opportunities and desire to move forward.

26.05.2021
29.12.2020

As a result of the Ukraine Tourism Awards 2020 competition, Vidviday Tour Operator was recognized as the best in Ukraine in 2020.

Thank you to everyone who voted for us. We are supremely happy that you supported Vidviday.

Many thanks to the organizers of the competition: Kyiv Tourism Association, NGO VISIT Ukraine, the State Agency for Tourism Development, and the Ukrainian Hotel & Resort Association. Your competition inspires you to conquer new heights!

16.05.2018
13.02.2017

Запрошуємо активних та життєрадісних екскурсоводів знайти собі додаткову роботу, взявши участь в акції “Кастинг англомовних гідів для турфірм”! Ця щорічна акція, спрямована на налагодження співпраці між екскурсоводами та туристичним бізнесом Львова, цьогоріч вперше проводитиметься англійською мовою. В межах заходу, у вівторок, 28 лютого 2017р., Ви зможете взяти участь в проведенні презентаційної екскурсії для представників турфірм та готелів.

04.06.2015

Вітаємо пані Надію Кугук із виграшем в лотереї серед учасників акції “Виграйте тур печерами Тернопільщини!”

Просимо зв'язатися із нами для отримання подарункового сертифікату на участь в турі "Печери Тернопільщини", що відбудеться в суботу, 6 червня.

Повний перелік учасників лотереї можна переглянути ТУТ.

02.06.2015

Запрошуємо Вас пізнати неповторний підземний світ, який створювався мільйони років! На Вас чекають: одна з найгарніших печер України — Млинки; “Наддністрянські Помпеї” — печера Вертеба та мальовничий ґрот в Монастирку!

Умови акції:
1. Для участі в акції потрібно — поширити та вподобати (“лайкнути”) у Фейсбуці відео “Спелеотур “Печери Тернопільщини” (facebook.com/vidviday/videos/846052818810953/), а також вподобати нашу офіційну сторінку у Фейсбуці - Туроператор VIDVIDAY.
2. Акція проводиться з 2 червня та завершується 4 червня о 15:00.
3. Серед учасників акції в четвер, 4 червня за допомогою сервісу RANDOM.ORG буде розіграно подарунковий сертифікат на участь однієї особи в турі “Печери Тернопільщини”, що відбудеться в суботу, 6 червня.

Акція “Виграйте тур печерами Тернопільщини!”

Запрошуємо Вас пізнати неповторний підземний світ, який створювався мільйони років! На Вас чекають: одна з найгарніших печер України — Млинки; “Наддністрянські Помпеї” — печера Вертеба та мальовничий ґрот в Монастирку!Умови акції:1. Для участі в акції потрібно — поширити та вподобати (“лайкнути”) у Фейсбуці відео “Спелеотур “Печери Тернопільщини” (facebook.com/vidviday/videos/846052818810953/), а також вподобати нашу офіційну сторінку у Фейсбуці - Туроператор VIDVIDAY.2. Акція проводиться з 2 червня та завершується 4 червня о 15:00.3. Серед учасників акції в четвер, 4 червня за допомогою сервісу RANDOM.ORG буде розіграно подарунковий сертифікат на участь однієї особи в турі “Печери Тернопільщини”, що відбудеться в суботу, 6 червня.

Posted by Туроператор VIDVIDAY on 2 червня 2015 р.
29.05.2015

Запрошуємо на роботу менеджером з внутрішнього туризму!

Обов'язки:
- ведення запису на тури та організаційна підготовка до турів;
- прийом відвідувачів, дзвінків та кореспонденції;
- набір текстів, сканування документів, ведення баз даних;
- виконання дрібних доручень.

Вид зайнятості: повна зайнятість.

Робочий графік: понеділок-п'ятниця, 10:00-19:00.

Вимоги до кандидатів:
- Базові навики роботи за комп'ютером, з офісною технікою та в Інтернеті;
- Стресостійкість, активність, життєрадісність та відповідальність.

Вік та стать: не мають значення.

Конкурентна зарплатня: розмір узгоджується за результатами співбесіди.

Досвід роботи в туризмі, галузева освіта та знання іноземних мов вітаються, але не є обов'язковими умовами.

Контактна особа: Вероніка (032)-260-04-10, (063)-680-81-52.

Для участі у відборі до запрошення на співбесіду потрібно до неділі, 07.06.2015 (включно):
1. Надіслати резюме (з фотографією) на [email protected]
2. Заповнити анкету тут - http://goo.gl/forms/pXjpsZ33Xr.

22.04.2015

У Карпатах є багато мальовничих куточків, де природа підтверджує, що вона найкращий художник. Одними з таких місць є водоспади. Пропонуємо Вашій увазі добірку водоспадів, які є найбільшими, найгарнішими, найповноводнішими, а також і важкодоступними.

Одинадцять водоспадів знаходиться у Івано-Франківській області (з них - шість у масиві Ґорґани, зокрема у Надвірнянському районі). Закарпаття у нашому списку представлено п'ятьма водоспадами, зокрема найбільшим однокаскадним водоспадом у Карпатах — Ялинецьким, висотою 26 м. Чотири з описаних водоспадів розміщені на території Львівської області та один - Чернівецької. Декотрі з них можна відвідати з нами під час мандрівок.