Перейти на Головну сторінку
+38-(032)-255-36-55
+38-(067)-50-88-667
Viber: +38-(063)-670-55-87

vidviday.com.ua@gmail.com

УВАГА: примітки біля дат позначають наявність вільних місць ('+' більше 10 і '!' менше 10 місць)

Таємничі хроніки міста: вулиця  Коперника
Нове!

Таємничі хроніки міста: вулиця Коперника

На Вас чекає подорож у часі, де вік будинків молодшає, чим далі вони знаходяться від центру. Початок: 13:00

Місце збору: повідомляється після запису

Впродовж екскурсії Ви побачите: палац Потоцьких, де знімалися художні фільми й брали шлюб у радянські часи, палаци мистецтв, Леона Сапіги та Бельських, колишній костел св. Лазаря, почують цікаві роз повіді про цитадель, Калічу гору та гору Вроновських, взнають про видатних українців, доля яких пов’язана із вулицею, а також багато цікавого, що пов’язано з вулицею та її мешканцями.

Менеджер: Ярина, (068)-338-36-71, (063)-506-43-48.

Тривалість:
2 год.
Ціна - 95 грн.

Місто подібне до людського організму і функції артерій в ньому виконують вулиці. У Львові безліч вулиць, гідних того, щоби ними водити гостей міста і навіть тих, хто на них проживає.

Однією з таких є вулиця Коперника, вік якої не такий поважний, як знаменитої площі Ринок, але по ній варто прогулятися, адже це єдина вулиця у Львові, на якій розташовано аж чотири палаці. На цій вулиці зупинявся відомий ловелас Джакомо Казанова та рідний брат австрійського імператора Карл Людвиг, саме тут винайшли гас в аптеці Міколяша, саме тут проклали одну з перших трамвайних колій у Львові, тут з’явився один з перших кінотеатрів, а ще тут була безліч різних «фабрик», що виготовляли фортепіано та органи, пасту до взуття і навіть корки до пляшок. На вулиці є унікальний музей однієї книги і музей-сквер замкових мініатюр, на цій вулиці є дві гори і два леви, що колись прикрашали вежу старої ратуші.Приєднатись до збірної групи туру


Дата


Кількість осіб


Прізвище, Ім'я та по-Батькові


Телефон


Електронна пошта


Як Ви бажаєте отримати підтвердження?


Безпека* (введіть цифри в рамці)
Безпека