Перейти на Головну сторінку
+38-(032)-255-36-55
vidviday.com.ua@gmail.com

Львів, вул. Замарстинівська, 34

УВАГА: примітки біля дат позначають наявність вільних місць ('+' більше 10 і '!' менше 10 місць)

До Спасу на Карпатію

Найвища дерев’яна вежа Європи, Старий Самбір, замок князя Лева, Спаський камінь та карпатський етнофестиваль

План туру: виїзд зі Львова (08:00) – Ст. Самбір (огляд центру містечка, храмів та відвідання могили Б.Сольчаника) – Недільна (екскурсія музеєм та підйом до Вежі пам’яті) – Спас (участь у фестивалі “Карпатія”, обід, пішохідний перехід до скель “Спаський камінь”, на замкову гору та до водоспадів) – повернення до Львова (21:30).

Фестиваль “Карпатія – проводиться в самому центрі бойківських Карпат між порослими смереками схилами річки Дністер. Свято проводиться з метою популяризації, відродження бойківських звичаїв та обрядів. Гостей фестивалю чекає знайомство з культурою цих українців-горян, виступи фольклорних та естрадних колективів, розваги та майстер-класи, страви карпатської кухні, виставка продаж виробів декоративно-ужиткового мистецтва.

Тривалість:
1 день
Ціна - 245 грн.
Опис туру

Тур на етно-фестиваль "Карпатія" в с. Спас: Старий Самбір, могила Богдана Сольчаника, Недільна, Вежа пам’яті, Спаський камінь


Менеджер: Андрій (032)-255-36-55, (068)-338-42-06, (063)-670-55-87

У вартість ВХОДИТЬ: проїзд комфортабельним автобусом, супровід гіда-екскурсовода, екскурсійне обслуговування в музеях, страхування на час подорожі.

Додатково оплачуються: вхідні квитки в музеї та харчування.

Вартість вхідних квитків:
- музей К.Осьмака у с. Недільна: добровільна пожертва.

Харчування: обід відбувається кожним приватно на фестивалі “Карпатія”.