Батурин.
Гетьмани Многогрішний, Самойлович, Мазепа, Розумовський запрошують Вас оглянути Національний історико-культурний заповідник “Гетьманська столиця”, де на Вас чекає палацово-парковий ансамбль з відреставрованим палацом Кирила Розумовського (1799-1803р.) збудований у стилі класицизму відомим архітектором Камероном, цитадель Батуринської фортеці, будинок генерального судді Василя Кочубея (XVII ст.) та церква Воскресіння Христового (1803р.). Відроджений Батурин належить до символів українського духу, які має відвідати кожен українець, завітайте й Ви!
Качанівка.
Історико-культурний заповідник “Качанівка” – надзвичайно цікавий палацово-парковий комплекс (XVIII-XIX ст.), до якого входять один з найгарніших палаців України (1771-1780р.), два флігелі, альтанка М. Глинки, Георгіївська церква (1817-1826р.) в стилі ампір та вишукана водонапірна вежа (1866-1898р.). Навколо палацу є прекрасний ландшафтний парк із каскадом з дванадцять ставків, містками, амфітеатром та скульптурами. Качанівкою захоплювалися Т. Шевченко, М. Гоголь, І.Рєпін, тепер вона чекає на Ваше захоплення!
Тростянець.
Тростянецький дендропарк є одним з найгарніших, найбільших та найбагатших в Україні, парк був закладений нащадком гетьманів Іваном Скоропадським за зразком французького парку Ротшильда і будувався у 1834-1887 роках. Цей шедевр був створений руками кріпаків, які виконали титанічну роботу, насипали гори, прорили ущелини, сформували неповторний пейзажний рельєф і на даний момент його площа становить понад 204 га, а населення - біля 400 видів рослин.
Сокиринці.
В Сокиринцях зберігся чудовий палац Галаганів (1763р.) з парком, в якому багато часу провів відомий український кобзар Остап Вересай.
Ніжин.
Один з найбільших колишніх торгівельних центрів України, відомий своїми огірками, які засмакували навіть англійській королеві. Місто приготувало для туристів величезну кількість пам’яток, найвизначнішими з яких є Миколаївський собор (1669р.), біля якого пройшла знаменита “Чорна рада”, собор Благовіщеня (1716р.), церква Всіх Святих (1780р.).
Особливу увагу слід звернути на колишню Гімназію вищих наук, одним з найвидатніших випускників якої був М.Гоголь, а також на музей-комплекс поштової станції (XVIII ст.). Ніжин вже давно полюбили греки, давнє місто сподобається і Вам.
Крути.
Залізнична станція, на якій близько 300 українських студентів та гімназистів дали нерівний бій більшовицькій армії генерала Муравйова, дивлячись смерті в очі вони співали український гімн. На місці бою українських лицарів встановлено монумент.
Козелець.
В містечку знаходиться один з найгарніших храмів України - бароковий собор Різдва Богородиці (1752-1766р.), який є надзвичайно грандіозним, пишним, з чудовим інтер’єром та неймовірним семиярусним різьбленим позолоченим іконостасом. Храм збудований Наталею Розумихою, яка долею випадку перетворилася з неписьменної козачки на придворну даму, свекруху цариці Єлизавети.
Чернігів.
Друга столиця Русі, конкурент Києва, столиця колись сильного і багатого князівства, яке славилося на весь світ величчю храмів, розвитком науки та мистецтва. Незважаючи на важку долю, місто на Десні приваблює численних туристів багатьма пам’ятками, велика кількість яких збереглися ще з княжих часів.
Особливо зачаровує екскурсія “Валом” навколо княжого дитинця, який довгі століття захищала нездоланна чернігівська фортеця, та огляд найдавнішої сакральної пам’ятки княжого міста Спасо-Преображенського собору (1036р.), який слугував князівською усипальнею. Велике зацікавлення викликають собор Бориса і Гліба (1123р.), церква Параскеви П’ятниці (ХІІ-ХІІІ ст.) та Чернігівський колегіум (1700 р.). Обов’язково слід відвідати оспівані в билинах Болдині гори, на яких знаходяться стародавні кургани, в одному з яких поховано сіверського воїна-велетня.
Велику насолоду принесе прогулянка Єлейським монастирем, окрасою якого є Успенський собор (ХІІ ст.), а також Троїцьким монастирем з Ільїнською церквою (ХІІІ ст.). Троїцький монастир славиться також і підземною частиною, яку заснував у 1069р. преподобний Антоній Печерський, під землею можна побачити славнозвісні Антонієві печери довжиною 300 метрів та підземні храми, найвидатнішим з яких є церква святого Антонія, яка має унікальну акустику та є найбільшою підземною церквою Європи.
Дякую команді "Відвідай" за новий насичений тур, за можливість познайомитися з древньою Сіверщиною. І хоча деякі місця я бачила раніше. враження справді чудові ! Трошки підвела погода. Але чудовий. терплячий і врівноважений керівник групи Сашко (Олександр), професійний водій, затишний готель були справжнім бонусом. Звичайно Крути залишили незабутні враження. Цей меморіал варто відвідати усім! Перелік об'єктів вражає! Розпочали з неймовірного барокового собору Різдва Богородиці в Козельці і завершили поетичною романтичною Качанівкою ! А ще сонячний Ніжин, древній Чернігів, гетьманський Батурин... Хочеться побажати нових, не менш цікавих і пізнавальних маршрутів. Такі мандри гуртують постійних поціновувачів історії рідного краю, дають можливість познайомитися з цікавими людьми, надовго залишають чудові спогади. Бажаю і надалі
тримати високий рівень і частіше тішити нас новинками ! Хочу ще :)!!!
Доброго дня, п. Віра!
Щиро вдячні Вам за відгук!
Нам дуже приємно, що знову зуміли Вас вразити мандрівкою!)
Будемо й надалі розробляти новинки!)
+1
ВідповідьДоброго дня, п. Василь!
Залиште свої контакти або електронну адресу і ми обов'язково Вам повідомимо!
І я також! Якщо буде та сама програма - Батурин, Ніжин, Тростянець, Качанівка, Крути, Чернігів, то вважайте, що вже маєте ще одного учасника!
ВідповідьДоброго дня, п. Юхим!
Залиште свої контакти або електронну адресу і ми обов'язково Вам повідомимо!
Ігоре, обов’язково на літо сплануйте триденну поїздку, і вже гарановано маєте кілька осіб у групу :)
ВідповідьДоброго дня, п. Олеся!
Дякуємо Вам за пораду!
На даний час ми активно займаємося розробкою даного туру, плануємо вже влітку його провести.
Залиште свої контакти, і як тільки виставимо дату туру, одразу Вам дамо знати!
Чи відбудеться у 2017 році тур "Княжий Чернігів..."?
Доброго дня!
Дякуємо за запитання.
Плануємо проводити, але більше можна буде сказати десь у квітні-травні щодо дати і ціни.
Повторіть, будь ласка, цей тур!!!!!
ВідповідьДякуємо Пані Ірина за те, що цікавитеся тим туром.
Спробуємо виставити його десь на червень-липень.
Слідкуйте за оновленнями.
Чи плануете повторення цього туру?
ВідповідьХотілобися, але цього року вже мабуть не поїдемо по цьому маршруті зі збірною туристичною групою, хіба наступного.
а коли буде ьакий тур весною ?
Доброго дня! Ігор, а коли буде тур найближчий по часу? уже чекаю чекаю... :-)))
ВідповідьА чого ж самі не поїдете - це ж елементарно ). Навіть без автотранспорту. Львів-Київ-метро Лісова-автобус до Чернігова-АС біля вокзалу-десяток автобусів до Новгород Сіверського, а по дорозі і Сосниця і Мена і Седнів і ще багато чого куди не возять і не повезуть. А подорожі у Відвідай дійсно класні ! Бо стараються ! Бо вкладають душу !
ВідповідьНу після такого детального опису гарну весняно-літню погоду вже чекаємо з нетерпінням!)) Ще раз дуже дякую!!!
Радий що прислужився, Н-Сіверський найкраще їхати літом, там дуже багато заплав, Десна просто казкова, пароплавиком возять по ній, доречі по різних маршрутах. Це місцина в яку краще їхати окремо без всяких глобальних турів. Зробити собі тур від Чернігова до Н-Сіверського. Можна відвідати зоопарк в Мені, церкви в Седніві, хата-музей Довженка в Сосниці, а потім осісти на пару днів в Н-Сіверському, правда з готелями там "не Європа", але є декілька зелених садиб з відповідною ціною-якістю. А назад через Шостку до Києва, від НС до Шостки ходять електрички - для декого це теж актракція )))
Дякую за маршрут!!! Можливо при нагоді і скористаємось) Ще був варіант через Шостку. Але в будь-якому випадку екскурсії на таку відстань забирають багато часу, бо впераються у розклад транспорту, пошук житла, харчування, орієнтацію на новій місцевості... а вихідних всього нажаль 2-3 дня, за які хочеться встигнути і відпочити і отримати приємні враження. Тому б хотілось спочатку скористатись екскурсійним туром, тим більше в такій чудовій компанії, як з "Відвідай";), а потім вже можна планувати і самостійну подорож з заїздом в ті містечка, які не охопить екскурсія)
Добрий день!
У мене не запитання, а скоріше "туристичне побажання"))
На Чернігівщині є ще одне (хоча напевно "одне з") гарне містечко, а саме Новгород-Сіверський (музей „Слово о полку Ігоревім” - входить до складу однойменного заповідника, основу комплексу пам’яток якого складає Спасо-Преображенський чоловічий монастир заснований в ХІ ст. Окрім нього музею-заповіднику передані архітектурні пам’яткі міста: Успенський собор (1671р. – діючий), Миколаївська церква (1760р. –діюча), Тріумфальна арка (ХVІІІст.), Торгові ряди та склади ( кін. ХVІІІ ст.).)
Нажаль, ще не довелось побувати, але дуже б хотілось, тому буду надіятися, що колись знайду це містечко в переліку екскурсій на вашому сайті!))
А в цілому дуже дякую за цікаві, насичені і веселі подорожі!!!)
Я знаю про Новгород-Сіверський, але якщо робити дводенну подорож, то він не попадає, треба робити хіба трьохденну. Маю надію, що до літа перероблю на трьохденну.