Charity

img 25
31.05.2023

Ми придбали для ЗСУ ще один автомобіль. Міцний та надійний позашляховик допомагатиме бійцям з 24-ої окремої механізованої бригади.

Читати більше
img 25
25.11.2022

Підходить 275 день з повномасштабного вторгнення російських військ на територію України. 275 день, як усі українці об'єднали спільні зусилля задля однієї мети - захисту нашої країни та знищення ворога. За таку кількість днів можна з легкістю звикнути до корисних звичок, опанувати нові сфери праці та й загалом знайти себе у новому хобі. Окрім роботи в туристичній сфері, ми також активно займаємося допомогою для Збройних Сил України та волонтерством для переселенців. Саме тому хочемо розповісти, що ж нам вдалось зробити за період червня-жовтня.

Читати більше
img 25
30.06.2022

Друзі, сьогодні минає 100 днів, як Україну атакувала московія. Для кожного з нас - це 100 днів мужності, незламності та віри у перемогу! Здається, зовсім нещодавно ми звітували про перші 50 днів війни. Але незчулися, як минуло ще стільки ж. І, скільки б ця війна не тривала, ми зробимо усе можливе для пришвидшення перемоги України!

Читати більше
img 25
04.11.2015

On Wednesday, 04 November 2015, the employees and friends of the tour operator “Vidvidai” visited Skoley secondary boarding school and passed sets of new bed linen (blankets, towels, duvet covers, sheets, pillowcases, pillows) for thirty children. The whole bed linen is made by a Ukrainian manufacturer – the factory "Pryluchanka".

Читати більше
img 25
04.11.2015

4 листопада 2015 року туроператор "Відвідай" організував благодійний тур Львівщиною для переселенців зі Сходу.

Читати більше
img 25
28.10.2015

З нагоди Дня української мови та писемності у Львові в середу, 11 листопада відбудеться показ фільму “Олекса Довбуш” (1959р.) з оригінальним озвученням українською мовою. Досі фільм був оцифрований та доступний для широкого загалу лише російською мовою, хоча його першопочаткове озвучення було україномовним, а в кінопрокаті стрічка демонструвалася і російською, і українською мовами. Автентична фонограма була оцифрована Національною кіностудією ім. О. Довженка на замовлення Львівської міської громадської організації “Підкова”. Кошти на оцифрування (5 тис. грн.) надав туроператор “Відвідай”. Показ відбудеться в середу, 11 листопада о 19:00 у Львівському Палаці Мистецтв. Квитки можна придбати в касі Палацу Мистецтв перед сеансом. Перед показом заплановані виступи про фільм за участі головного спеціаліста Львівської обласної контори прокату кінофільмів Романа Давида; кінознавця Олега Яськіва та ініціаторів оцифрування україномовної версії фільму. Схожий захід запланований також у Києві на четвер, 12 листопада в Кінотеатрі українського фільму “Ліра”.

Читати більше