Всі відгуки

 • 10 бальнеологічних курортів Карпат

  В 2018 році , червні місяці, з Відвідай була поїздка Вілково-Білгород-Дністровський-Затока-Одеса. Так от, ми відвідали заповідник, де Чорне море зустрічається з водами Дунаю. Ми там пробули всього 30хв., більше нам не дозволили. Зробили фото з 0-кілометри, побачили птахів і назад. Поїздка сподобалась. Пройшли по Вілково, побачили їх канали і романтичність поїздок в магазин на моторні лодці. Але люди живуть і ніхто не хоче покидати свою обитель попри всі негаразди. Да, хочу вам нагадати, щоб було дуже добре в цьому турі відвідати Ізмаїл. Ато він він залишається недосягнутим ні одним туроператором.

  .

  (Visited 570 times, 1 visits today)

 • Гори кличуть! Найкращі маршрути Карпат

  Недавно дізналася, що назва гори “піп Іван” вживана невірно. насправді, це гора” Піпіван”, від слова піяти-співати

  (Visited 570 times, 1 visits today)

 • Берегово – закарпатский Эдем

  Каріна Ла
  18.08.2019 22:48:15 | IP: 31.43.90.***
  Будь ласка,покосіть своє місто,приведіть його в порядок.Зараз воно як непричесаний,дикий Мауглі по всьому участку дороги до митниці.Коли я днями поверталася з туру Австрія-Італія-Словенія-Угорщина-Україна після проїзду через Ваше місто та початку Карпат я заплакала. Покосити
  бур яни,почистити вулиці,через які проїжджають кожен день/ніч громадяни різних країн, недорого. Бачила Ваші борди металеві з надписами угорською мовою,а внизу державною ледь примітно, життя мешканців прямо на проїжджій дорозі, неупорядковані будинки ( чи то одні роми там живуть ),немиті автомобілі, у селах рядом старезні хати з чорними дахами – чи то порожні,чи померли в них люди,чи знаєте ви про них – честі Вам це все не робить.Рядом Львівська область,Франківська – там при дорозі не панує кропива, доглянуті будинки і все інше.

  (Visited 570 times, 1 visits today)

 • Бакота - желаемое место

  Интересно, какова этимология слова «БАКОТА»?

  (Visited 570 times, 1 visits today)

  • Бакота - желаемое место

   Бакота- древня столиця Пониззя або “Руси дальной”, як називалася в XIII-XIV ст. територiя мiж Днiстром та Пiвденним Бугом. Навiть саму назву поселення деякi дослiдники вбачають у молдаво-румунському словi “баката” (“боката”), що означає – кусень, шматок. Однак подiльський дослiдник I.С. Винокур висуває бiльш вiрогiдне твердження, вказуючи, що “лiнгвiстичний аналiз найменування “Бакота” дає можливiсть вважати, що в перекладi з давньоруської мови ця назва означає – бажане, чудове мiсце (корiнь слова “кот”, “кота” i пiдсилююча приставка “ба”)”.(Цікава етимологія від Блекі: Ба! Кота! – спрямований до бабусі вигук розпещеної дитини, яка негайно потребує сові нявкучу живу іграшку).
   В XII-XII ст.

   (Visited 570 times, 1 visits today)

 • Історія туроператора «Відвідай»: шлях до успіху

  Не важливо в якому місті Ви проживаєте, друзі – звертайтесь не пошкодуєте – Туроператор “Відвідай”, мандрівки Україною, українською мовою!
  Щиро вітаємо колектив найкращого Львівського туроператора “Відвідай”” з Днем народження!!!
  Всі мандрівки по нашій чудовій Україні ми здійснюємо тільки з Вами!
  У Вас дійсно найкращі – доступні ціни, маршрути, найкращі супроводжуючі-гіди, які знають безліч легенд, невідомі та суперпізнавальні факти з історії України, і які дійсно професійно виконують свою роботу!
  Многая літ Вам та щира подяка від нашої сім’ї – постійного Вашого клієнта!
  До зустрічі в Нових подорожах!

  #MariyaHirivska
  #подорожіразом

  (Visited 570 times, 1 visits today)

 • Спогади про Героя Небесної сотні Богдана Сольчаника

  А на голові в Богдана, на одному з фото, вінок з ромашок, який плела я на Трійцю. Радісні спогади)))

  (Visited 570 times, 1 visits today)

 • Спогади про Героя Небесної сотні Богдана Сольчаника

  Подорожували з Богданом Сольчаником у турі ” Місцями Карпатської України”,було видно,що він захоплений історією рідного краю,має глибокі знання,а також дуже просто і доступно розповідає.Ця мандрівка запам’яталась назавжди…Дякую,що не забуваєте Богдана,адже Україна є державою саме завдяки таким героям!
  З повагою Ольга Сторож.

  (Visited 570 times, 1 visits today)

 • Наша команда: Любомир Воробий

  Проехали по закарпатью два дня термальный тур с дегустацией вин Берегово.впечатлений масса все положительные.жаль что так быстро закончилось.завтра еще по львову погуляем и домой.надеюсь на продолжение.Любомир интересный екскурсовод.спасибо.много я не знаю

  (Visited 570 times, 1 visits today)

  • Наша команда: Любомир Воробий

   Доброго дня, п. Андрій! Щиро дякуємо Вам за відгук! Ми радіємо, що Вам сподобався наш тур та гід! Будемо раді мандрувати з Вами знову!

   (Visited 570 times, 1 visits today)

 • Кульчиці – батьківщина гетьмана Сагайдачного

  Там із Білорусії згадують за рід гординських і шукають його коріння в Україні в с. Кульчиці. Так, я часто чула про нього в моїй сім’ї, бо він був священником в Самборі, а моя покійна тітка Марія проживала в його будинку, поралася на кухні. У нас дома, я пам’ятаю, ще було ліжко дерев’яне з гарною різьбою,це казали від цього священника, бо мама хворіла і треба було просторне ліжко то він його подарував. Я цю історію добре запам’ятала ще в свої шкільні роки. І я і мої батьки тоже із роду Драго сасів. У мене дома є копії Польських архівних документів, які це підтверджують, я їх колись висвітлювала на своїй сторінці ноутбука в “однокласниках”. Там намальований герб рода і багато фамілій з с. Кульчиці, які входили до цього роду і що давні наші предки цих родів в минулому були хрестоносцями і від церкви мали відповідні пільги, звільнялися від оплати податків. А зараз я живу на Дніпропетровщині в м. Кривий ріг. Адрес мій і номер телефону знає моя рідня в Кульчицях (мій брат -нині покійний вачинич Омелян Іванович).

  (Visited 570 times, 1 visits today)

 • Топ-5 чарівних весняних першоцвітів: де і коли побачити цвітіння?

  Шановні Відвідайці! Дякую за цікаву статтю. Сподівалась поїхати з вами у “Закарпатьське асорті”, але не так сталося, як гадалося. Бажаю нам всім здоров”я, витримки, оптимізму і набратися натхнення на нові цікаві подорожі. Їздила з вами і буду їздити!

  (Visited 570 times, 1 visits today)
(Visited 570 times, 1 visits today)