План туру:
День 1: виїзд зі Львова 21:00 (нічний переїзд) - виїзд із Новоград - Волинського о 5:40.
День 2: сніданок - Хорошів ( екскурсія в Музеї коштовного і декоративного каміння) - Житомир (огляд Скелі голови Чацького) - Старий Солотвин (огляд Будинку рибалки) - Ясногородка (обід, дегустація вина та екскурсія мінізоопарком та страусиною фермою) - Мотижин ( екскурсія парком) - Коростень (поселення та вечеря).
День 3 : виїзд і сніданок (8:00) - Коростень (екскурсія в парку Островського) - Камінне село -Базальтове (Базальтові стовпи) - Броди (вечеря) - повернення у Львів (23:00).
Місце виїзду / повернення автобуса: м. Львів, пр. Чорновола, 7, готель “Львів” (біля головного входу).
Проживання:
в міні-готелі : 2 - х і 3 - х місні номери зі зручностями.
У вартість ВХОДИТЬ:
- проїзд комфортабельним автобусом,
- проживання,
- супровід гіда-екскурсовода,
- екскурсійне обслуговування в туристичних об’єктах,
- страхування на час подорожі.
У вартість НЕ ВХОДЯТЬ і додатково оплачуються:
- харчування,
- дегустації,
- вхідні квитки в туристичних об’єктах.
Знижки для дітей:
- Дітям до 6 років (включно), при супроводі 2-х дорослих і без окремого місця в автобусі та при проживанні - безкоштовно;
- Дітям до 12 років (включно) знижка від загальної вартості туру 100 грн./особа.
Яки квіти мы побачення на 14 жовтня?
ВідповідьВітання!
В цьому турі будуть цвісти хризантеми, гуари, міскантус та залишки лаванди, але на привеликий жаль, ми скасували виїзд на 14.10 :((
Добрий день п. Тетяна!
Щиро дякуємо за Ваше питання!
На даний час і на момент мандрівки у парку цвістимуть хризантеми, залишики лаванди, агури, міскантус та інші декоративні рослини. Також, в парку, є багато цікавих фотозон та локацій, для проведення часу. Ласково запрошуємо в тур!
Доброго вечора. Цікавить даний тур і ще на Паміру в жовтні, з 14-го, 15-го чи 16-го.
ВідповідьВітання!
Тур на Памір відбудеться на ці вихідні 25-27.09. А от нашу новинку "Камінне село, Базальтові стовпи + Добропарк" плануємо виставити на ці дати. Незабаром нова дата туру з'явиться на сайті!
До зустрічі у мандрівці!
Добрий день.
Цікавить можливість відвідування музею Корольова, можливо буде вільний час?
Доброго дня п. Роман!
Щиро дякую за Ваше питання!
На жаль, в даному турі, ми не встигнемо відвідати даний музей, адже, програма достаньо насичена.
Але музей Корольова можна оглянути в іншому турі, який називається "З Бальзаком до Бердичева" котра запланована на 23.07.2021
https://vidviday.ua/Z_Balzakom_do_Berdycheva_i_Radomyshlia
У вартість ВХОДИТЬ:
- проїзд комфортабельним автобусом,
- проживання,
- супровід гіда-екскурсовода,
- екскурсійне обслуговування в туристичних об’єктах,
- страхування на час подорожі.
У вартість НЕ ВХОДЯТЬ і додатково оплачуються:
- харчування,
- дегустації,
- вхідні квитки в туристичних об’єктах.
Знижки для дітей:
- Дітям до 6 років (включно), при супроводі 2-х дорослих і без окремого місця в автобусі та при проживанні - безкоштовно;
- Дітям до 12 років (включно) знижка від загальної вартості туру 100 грн./особа.
Вартість вхідних квитків:
- Музей коштовного і декоративного каміння в Хорошеві: загальний - 30 грн, школярі - 20 грн.
- Ясногородська страусина ферма: загальний - 90 грн, школярі - 60 грн. Дегустація вина - 200 грн/ особа.
- Добропарк: загальний -150 грн, пільговий та дитячий( від 5-14 років) - 80 грн, діти до 5 років - безкоштовно.
Харчування:
Сніданок у 2 день: у ресторані міста Черняхів. Вартість 70 грн/особа.
Обід у 2 день: обід та дегустація в Долині страусів. Вартість 130 грн/особа.
Вечеря у 2 день: в готелі після поселення. Вартість 120 грн/особа.
Сніданок у 3 день: сніданок в готелі. Вартість 70 грн/особа.
Обід у 2 день: в кафе Магнат. Вартість 120 грн/особа.
Вечеря у 2 день: Вартість 130 грн/особа.
Музей коштовного і декоративного каміння в Хорошеві
Музей коштовного і декоративного каміння – один з найвідоміших геологічних музеїв України та світу. Зібрання унікальних мінералів та гірських порід з камерних пегматитів Волині зробили музей популярним як серед геологів-фахівців, так і широких верств населення, особливою популярністю користується серед туристів .
Скеля голова Чацького
Неподалік Житомира, 30 метрів на рівнем неба височить геологічна пам’ятка природи місцевого значення, яка своєю красою заворожує подорожуючих. Гранітна скеля, нагадує образ людини, а саме голову відомого діяча Тадеуша Чацького. Схожість гранітної голови та профілю зображеного на портреті Чацького вражає і до сьогодні.
Будиночок рибалки в селі Старий Солотвин
Одне з найромантичніших місць, зачекалося на Вас. Посеред річки Коднянка, розкинувся мальовничий острів кохання. Особливо цікавим, є чарівний будиночок, який отримав назву “Будинок рибалки”, адже його цільовим призначенням було захистити та сховати від дощу рибалок та мисливців. Ця чарівна інста-локація, не зможе залишити Вас байдужим.
Ясногородська страусина ферма
На Київщині, зосереджена одна з найбільших страусиних ферм в Україні. Вам надається змога, побачити всі види страусів, прогулятися міні-зоопарком, скуштувати еко-продукцію та продегустувати київські вина. Також на території ферми, розташовані різні атракції для дітей та є можливість закупки сувенірами, головним з яких є страусине яйце.
Мотижин
В селі Мотижин, розташований один з найкрасивіших ландшафтних парків в Україні, котрий іменується Добропарк. Площа локації простяглася, аж на 300 га. В парку зосереджено близько 10 млн різних видів рослин. Вам надається можливість прогулятися тюльпановими полями, долиною кохання з романтичними арт - інсталяціями та різними квітковими композиціями.
Екскурсія Деревлянським парком
Вражає своєю красою та заворожує чарівний парк, який знаходиться в промисловому містечку Коростень, котрий в давні часи був столицею союзу племен деревлян. Тут, Ви побачите пам’ятник князю Малу, княгині Ользі, Малуші дочці Мали та ніші.
Камінне село
Камінне село - це унікальний геологічний заказник площею 15 га, який розташований на схід від села Рудня-Замисловицька Олевського району Житомирської області. Величина каменів сягає розмірів звичайного будинку, а щодо, їх походження, до сих пір точаться дискусії. Тож, запрошуємо побачити український стоунхендж на власні очі!
Базальтове
Базальтові стовпи, площею 0,8 га, розкинулись на базі родовища базальту. Це унікальне природне утворення, яке виглядає неперевершено у поєднанні з спокійною гладдю води. Загальна протяжність відслонень базальтів у межах пам'ятки — 180–230 м.