Чи є в планах на літо цей тур? Як на мене, він мав би бути дуже цікавим для тих, хто не любить нічні переїзди. Ну і все можна оглянути без поспіху, бо тур не є перенасиченим. Я маю надію, що є люди, які не хочуть багато об'єктів і всі бігом.
ОтветДоброго дня п. Наталія!
Дякуємо за Ваше питання!
Обов'язково, врахуємо Ваші побжання, адже для нас справді важлива думка наших труистів!
На даний момент, запланована мандрівка, "Софіївка+Шевченкове+Вінницький фонтан", тому запрошуємо в тур 18.06.2021.
До зустрічі в майбутніх мандрівках!
Доброго дня. Чи буде відновлено тур у Софіївку цього року?
ОтветДоброго дня п. Світлана!
Щиро дякуємо за Ваше питання!
Можемо Вам запропонувати цікавий тур "Софіївка + Шевченкове + Вінницький фонтан" який запланований на 21.05, 18.06,16.07.
Також, зараз працюємо над новим туром, в даному напрямку, який власне включатиме, такі об’єкти , як палац в Немирові та ще багато родзинок.
Найближчим часом він з’явиться в розкладі!
З приводу цього туру, то на жаль поки, ще не відома наступна дата.
Тому ласкаво просимо в нові мандрівки!
Чи відбудеться поїздка 17 серпня? :)
ОтветОбздвонимо всіх туристів, щоб бронювалися на цей тур, вияснимо чи вони їдуть і протягом сьогоднішнього дня повідомимо.
Палац Щербатової (в середині 50 років 20 століття палац був відреставрований, зараз там знаходиться санаторій) чи буде екскурсія по палацу?
ОтветОгляд палацу зовні та парку довкола нього буде гарантовано. Про можливість потрапити всередину будемо точніше знати за кілька днів до виїзду - це залежить від розкладу роботи санаторію.
Дякую за Соломонове рішення.
Питання щодо графіку екскурсії по парку"Софіївка", скільки часу триває екскурсія? та скільки вільного часу виділено для самостійної прогулянки парком?
Дякую за відповідь.
Добрий день, п. Олено. Екскурсія триває 1,5-2 години, а на вільний час в парку та самостійний обід в закладах харчування біля нього відводиться 3-4 години. В обох варіантах туру відвідування парку розпочинається приблизно о 8 ранку.
Доброго дня ! Виїзд в п"ятницю 14 червня ? Чи в суботу 15 ?
ОтветДякуємо за те, що звернули увагу на неточність. Виїзд - в суботу, 15 червня, о 8:00.
Добрий день!
На коли планується подорож «Софіївка і принади Поділля» (без нічних переїздів)?
Дякую за відповідь.
Дякуємо за питання Пані Олено!
Провівши соціологічне дослідження на нашому сайті щодо того туру, ми виявили, що половина людей хоче з нічним переїздом і більше побачити, а інша половина хоче без нічного переїзду.
То ми прийняли Соломонове рішення, один місяць буде з нічним переїздом, а один без нічного.
Отож цей тур в червні буде без нічного переїзду.
До зусрнічі