Чернігів, Батурин і Качанівка

Гетьманська столиця — Батурин, вулиці княжого Чернігова, романтичний заповідник “Качанівка”.

Розгорнути все
Згорнути все
planПлан туру

1 день (п'ятниця): виїзд з Києва (08:00) - Качанівка (обід, екскурсія) - Тростянець (екскурсія) - Красносільське (поселення, вечеря).

2 день (субота): сніданок і виїзд (08:00) - Батурин (екскурсія по фортеці, палаці, обід) - Крути (екскурсія в музеєм) - Ніжин (екскурсія) - Красносільське (вечеря, ночівля).

3 день (неділя): сніданок і виїзд (08:00) - Чернігів (екскурсія, обід) - Козелець (огляд Вознесенкської церкви) - Київ (22:00).

Місця посадки
Київ, Вокзал 'Південний'

м. Київ, вул. Георгія Кірпи, 4 (Залізничний вокзал "Південний")

placesЕкскурсійні об’єкти
Качанівка
Історико-культурний заповідник “Качанівка” – надзвичайно цікавий палацово-парковий комплекс (XVIII-XIX ст.), до якого входять один з найгарніших палаців України (1771-1780р.), два флігелі, альтанка М. Глинки, Георгіївська церква (1817-1826р.) в стилі ампір та вишукана водонапірна вежа (1866-1898р.)....

Історико-культурний заповідник “Качанівка” – надзвичайно цікавий палацово-парковий комплекс (XVIII-XIX ст.), до якого входять один з найгарніших палаців України (1771-1780р.), два флігелі, альтанка М. Глинки, Георгіївська церква (1817-1826р.) в стилі ампір та вишукана водонапірна вежа (1866-1898р.). Навколо палацу є прекрасний ландшафтний парк із каскадом з дванадцять ставків, містками, амфітеатром та скульптурами. Качанівкою захоплювалися Т. Шевченко, М. Гоголь, І.Рєпін, тепер вона чекає на Ваше захоплення!

Читати більше Сховати текст
Козелець
dfdgyjuhy

dfdgyjuhy

Читати більше Сховати текст
Крути
Залізнична станція, на якій близько 300 українських студентів та гімназистів дали нерівний бій більшовицькій армії генерала Муравйова, дивлячись смерті в очі вони співали український гімн. На місці бою українських лицарів встановлено монумент.

Залізнична станція, на якій близько 300 українських студентів та гімназистів дали нерівний бій більшовицькій армії генерала Муравйова, дивлячись смерті в очі вони співали український гімн. На місці бою українських лицарів встановлено монумент.

Читати більше Сховати текст
Ніжин
Один з найбільших колишніх торгівельних центрів України, відомий своїми огірками, які засмакували навіть англійській королеві. Місто приготувало для туристів величезну кількість пам’яток, найвизначнішими з яких є Миколаївський собор (1669 р.), біля якого пройшла знаменита “Чорна рада”, собор Благові...

Один з найбільших колишніх торгівельних центрів України, відомий своїми огірками, які засмакували навіть англійській королеві. Місто приготувало для туристів величезну кількість пам’яток, найвизначнішими з яких є Миколаївський собор (1669 р.), біля якого пройшла знаменита “Чорна рада”, собор Благовіщеня (1716 р.), церква Всіх Святих (1780 р.).

Особливу увагу слід звернути на колишню Гімназію вищих наук, одним з найвидатніших випускників якої був М.Гоголь, а також на музей-комплекс поштової станції (XVIII ст.). Ніжин вже давно полюбили греки, давнє місто сподобається і Вам.

Читати більше Сховати текст
Тростянець
Тростянецький дендропарк є одним з найгарніших, найбільших та найбагатших в Україні, парк був закладений нащадком гетьманів Іваном Скоропадським за зразком французького парку Ротшильда і будувався у 1834-1887 роках. Цей шедевр був створений руками кріпаків, які виконали титанічну роботу, насипали го...

Тростянецький дендропарк є одним з найгарніших, найбільших та найбагатших в Україні, парк був закладений нащадком гетьманів Іваном Скоропадським за зразком французького парку Ротшильда і будувався у 1834-1887 роках. Цей шедевр був створений руками кріпаків, які виконали титанічну роботу, насипали гори, прорили ущелини, сформували неповторний пейзажний рельєф і на даний момент його площа становить понад 204 га, а населення - біля 400 видів рослин.

Читати більше Сховати текст
Батурин
Гетьмани Многогрішний, Самойлович, Мазепа, Розумовський запрошують Вас оглянути Національний історико-культурний заповідник “Гетьманська столиця”, де на Вас чекає палацово-парковий ансамбль з відреставрованим палацом Кирила Розумовського (1799-1803р.) збудований у стилі класицизму відомим архітектор...

Гетьмани Многогрішний, Самойлович, Мазепа, Розумовський запрошують Вас оглянути Національний історико-культурний заповідник “Гетьманська столиця”, де на Вас чекає палацово-парковий ансамбль з відреставрованим палацом Кирила Розумовського (1799-1803р.) збудований у стилі класицизму відомим архітектором Камероном, цитадель Батуринської фортеці, будинок генерального судді Василя Кочубея (XVII ст.) та церква Воскресіння Христового (1803р.). Відроджений Батурин належить до символів українського духу, які має відвідати кожен українець, завітайте й Ви!

Читати більше Сховати текст
Чернігів
Друга столиця Русі, конкурент Києва, столиця колись сильного і багатого князівства, яке славилося на весь світ величчю храмів, розвитком науки та мистецтва. Незважаючи на важку долю, місто на Десні приваблює численних туристів багатьма пам’ятками, велика кількість яких збереглися ще з княжих часів....

Друга столиця Русі, конкурент Києва, столиця колись сильного і багатого князівства, яке славилося на весь світ величчю храмів, розвитком науки та мистецтва. Незважаючи на важку долю, місто на Десні приваблює численних туристів багатьма пам’ятками, велика кількість яких збереглися ще з княжих часів.

Особливо зачаровує екскурсія “Валом” навколо княжого дитинця, який довгі століття захищала нездоланна чернігівська фортеця, та огляд найдавнішої сакральної пам’ятки княжого міста Спасо-Преображенського собору (1036р.), який слугував князівською усипальнею. Велике зацікавлення викликають собор Бориса і Гліба (1123р.), церква Параскеви П’ятниці (ХІІ-ХІІІ ст.) та Чернігівський колегіум (1700 р.). Обов’язково слід відвідати оспівані в билинах Болдині гори, на яких знаходяться стародавні кургани, в одному з яких поховано сіверського воїна-велетня.

Велику насолоду принесе прогулянка Єлецьким монастирем, окрасою якого є Успенський собор (ХІІ ст.), а також Троїцьким монастирем з Ільїнською церквою (ХІІІ ст.). Троїцький монастир славиться також і підземною частиною, яку заснував у 1069р. преподобний Антоній Печерський, під землею можна побачити славнозвісні Антонієві печери довжиною 300 метрів та підземні храми, найвидатнішим з яких є церква святого Антонія, яка має унікальну акустику та є найбільшою підземною церквою Європи.

Читати більше Сховати текст
walletФінанси
У вартість туру входить
  • проїзд комфортабельним автобусом;
  • супровід гіда-екскурсовода;
  • екскурсійне обслуговування в туристичних об’єктах;
  • страхування на час подорожі;
  • проживання.
У вартість не входять і додатково оплачуються
  • вхідні квитки в туристичні об’єкти;
  • харчування;
  • дегустації.
Знижки
  • Дітям від 7 до 12 років (включно) та особам з інвалідністю І та ІІ груп (за наявності посвідчення): 180 грн/особа (від загальної вартості туру)
  • Дітям до 6 років (включно): безкоштовно (при супроводі 2-х дорослих і без окремого місця в автобусі та при проживанні)
  • Учасникам БД/ООС (за наявності посвідчення): знижка 30% від вартості туру
ticketsВхідні квитки

Національний заповідник “Качанівка”: загальний і пенсійний - 70 грн., студентський і учнівський - 40 грн.;

Тростянецький дендропарк: загальний - 20 грн., пенсійний, студентський - 15 грн., учнівський - 10 грн.;

Цитадель Батуринської фортеці: загальний, пенсійний - 60 грн., студентський, учнівський - 30 грн.;

Гетьманський будинок, Батурин: загальний, пенсійний - 40 грн., студентський, учнівський - 20 грн.;

Будинок Генерального судді Кочубея, Батурин: загальний, пенсійний - 60 грн., студентський, учнівський - 30 грн.;

Палац Розумовського, Батурин: загальний - 120 грн., пенсійний, студентський, учнівський - 60 грн.;

Музей “Пам’яті героїв Крут”: загальний, пенсійний - 30 грн., студентський, учнівський - 20 грн.;

Музей-поштова станція в Ніжині: загальний, пенсійний - 15 грн., студентський, учнівський - 8 грн.;

Антонієві печери, Чернігів: загальний, пенсійний - 40 грн., студентський, учнівський - 20 грн.;

Борисоглібський собор, ХІІ ст., Чернігів: загальний, пенсійний - 30 грн., студентський, учнівський - 15 грн.;

Чернігівський колегіум (народна ікона та клас Колегіума): загальний, пенсійний - 20 грн., студентський, учнівський - 10 грн.

keysПроживання
Готель "7Я" в с. Красносільське (Чернігівська обл.)

Відбувається в готелі "7Я" в с. Красносільське, 2-місні номери з вигодами в номері.

mealХарчування
1-й день
Сніданок

Можна поснідати вдома, взяти з собою канапки, щоб перекусити під час стоянок, або поснідати в закладах харчування міста до початку туру.

Обід

Відбуватиметься в закладах харчування с. Качанівка. Орієнтовна вартість комплексного меню - 120 грн.

Вечеря

Відбуватиметься в готелі. Орієнтовна вартість: 120 грн.

2-й день
Сніданок

Відбуватиметься в готелі. Орієнтовна вартість: 80 грн.

Обід

Відбуватиметься в закладах харчування м. Батурин. Орієнтовна вартість комплексного меню - 120 грн.

Вечеря

Відбуватиметься в готелі. Орієнтовна вартість: 120 грн.

3-й день
Сніданок

Відбуватиметься в готелі. Орієнтовна вартість: 80 грн.

Обід

Відбуватиметься в закладах харчування м. Чернігів. Орієнтовна вартість комплексного меню - 120 грн.

faqПитання та відповіді
Загальні питання
Як замовити тур і дізнатись чи є вільні місця на тур?

Можна двома шляхами:

а) подивитися у нас на сайті (біля дат).   

б) дізнатися у менеджера через онлайн-консультацію сайту, Skype, електронною поштою або по телефону (усі контактні телефони є на сторінці "Контакти");

*приклад 

вільних місць немає. 

вільні місця 2-10 осіб.

вільних місць більше 10ти.

Коли оплачувати кошти за вхідні квитки і харчування? Чи всі екскурсії і харчування є обов’язковими?

Вхідні квитки і харчування Ви оплачуєте в автобусі керівнику групи. Екскурсії і харчування не є обов’язковими, Ви обираєте тільки те, що бажаєте.

Чи повернуть мені кошти оплачені за тур у разі відмови від поїздки?

У разі відмови від заброньованого туру просимо завчасно повідомити про це відповідального менеджера по телефону або на електронну пошту.

Умови повернення оплати за анульовані місця залежать від терміну повідомлення про анулювання:
- не пізніше ніж за 7 робочих днів до початку туру - повертаємо 85 % вартості;
- від 6 до 4 робочих днів до початку туру - повертаємо 50 % вартості;
- від 3 до 2 робочих днів до початку туру - повертаємо 20 % вартості;
- менше ніж за 1 робочий день до початку туру, а також при неявці туриста - оплату не повертаємо та не переносимо цю оплату на іншу дату виїзду чи на інший тур.

У Новорічних, Різдвяних та акційних турах умови анулювання можуть відрізнятися від стандартних (з цими умовами можна ознайомитись у Правилах бронювання).

Анулювання турів закордон. 
Правила анулювання турів закордон туристом. 
Умови повернення оплати за скасовані місця залежать від терміну повідомлення про анулювання:
- не пізніше, ніж за 15 робочих днів до початку туру - повертаємо 100 % вартості туру або переносимо 100% на іншу дату чи тур;
- від 14 до 7 робочих днів до початку туру - повертаємо 50 % вартості туру;
- від 6 до 4 робочих днів до початку туру - повертаємо 20 % вартості туру;
- менше, ніж за 3 робочих дні до початку туру, а також при неявці - оплату не повертаємо та не переносимо цю оплату на іншу дату виїзду чи на інший тур.

Ми забронювали тур, оплатили, але так і не отримали на пошту інформаційного листа. У чому справа?

Інфо-лист з контактами керівника групи, адресою місця виїзду та іншою інформацією про тур надсилається на електронні пошти туристів та турагентів не пізніше ніж за 2-3 календарні дні до виїзду (залежно від тривалості туру). Тому якщо до виїзду залишилось 4 і більше днів, то можливо ми ще не встигли надіслати інфо-лист. Також крім папки «Вхідні», наші листи можуть потрапляти у папку «СПАМ». Тому перевірте, будь ласка, цю папку. У випадку, якщо інформаційного листа немає і там, просимо зконтактуватись з нами по телефону. Можливо, у нас неправильно зазначена Ваша електронна адреса.

Чи можна вибрати собі місця у автобусі або дізнатись які у нас місця ?

Місця в автобусі бронюються згідно запису. Чим швидше Ви забронюєтесь, тим ближче до переду автобуса зможете сісти.

Де ми будемо проживати?

Умови проживання залежать від обраного Вами туру. Усі деталі щодо поселення, чітко розписані у інформаційних листах.

Чи відбувається підселення у номер, якщо я їду у тур сам/а? Чи можна за додаткову оплату жити одному/одній у номері ?

Проживання під час мандрівки відбувається у 2- і 3-місних номерах. Якщо Ви подорожуєте наодинці, то Вас можуть поселити з кимось із туристів (підселення не відбувається до туристів протилежної статі). Також Ви можете проживати самі в окремому номері за додаткову оплату (ціну уточнювати в менеджера цього туру).

Що потрібно мати з собою під час мандрівки ?

З собою у мандрівку ми рекомендуємо брати посвідчення особи (паспорт, водійські права, свідоцтво про народження тощо). Усі інші деталі стосовно того, що потрібно мати з собою ми зазначаємо у інформаційних листах.

Чи можна придбати квиток на поїзд о 08:05, якщо виїзд туру о 08:00 або на поїзд о 23:28, якщо повернення з туру о 23:30?

Не рекомендуємо так робити. Виїзд відбувається за розкладом, оскільки тури мають насичену екскурсійну програму, для повноцінного виконання якої ми маємо дотримуватись наперед визначених часових меж. Тому радимо при купівлі квитків на поїзд (або автобус чи літак) обов'язково враховувати запас часу, який буде необхідний, щоб дістатись з вокзалу до місця збору групи та у зворотному напрямку після завершення туру. Також нагадуємо, що ми не гарантуємо швидше повернення, аніж зазначено в описі туру на сайті та не несемо відповідальності за придбання квитків на поїзд чи інший вид транспорту, у яких час відбуття або прибуття не збігається з часовими межами туру.

Чи можна у Вас замовити подарунковий сертифікат?

Так, звичайно. У нас є 2 види сертифікатів: на конкретну суму і на певний тур. Замовити їх Ви можете за офісним телефоном або безпосередньо у нас в офісі. Також замовлення можна зробити онлайн на сторінці "Подарунковий сертифікат". Після он-лайн замовлення менеджер зконтактується з Вами і уточнить деталі замовлення. Сертифікат можемо відправити службою доставки (переважно «Новою поштою») у будь-який куточок України. Бланк сертифікату є безкоштовним, оплачується лише вартість обраних послуг.

Що входить у вартість туру?

У вартість зазвичай ВХОДИТЬ (якщо інше не передбачено описом туру): проїзд комфортабельним автобусом, проживання, супровід гіда-екскурсовода, екскурсійне обслуговування в туристичних об’єктах, страхування на час подорожі.

За що потрібно оплачувати окремо?

Окремо Ви зазвичай оплачуєте вартість вхідних квитків і харчування (якщо інше не передбачено описом туру).

Якщо я забронював/ла тур на сайті, скільки часу чекати на відповідь менеджера?

Надання відповіді про наявність вільних місць та підтвердження бронювання здійснюється упродовж 1 робочого дня з моменту подання запиту (крім суботи та неділі, а також державних вихідних).

Як здійснити оплату?

Оплатити замовлення можна в нашому офісі за адресою: м. Львів, вул. Замарстинівська, 34 або банківським переказом (банківські реквізити надсилаємо за вимогою). Замовлення потрібно оплатити упродовж 3 робочих днів від моменту підтвердження (у випадку замовлення пізніше ніж за 3 дні до виїзду термін оплати узгоджується окремо).При оплаті на банківський рахунок потрібно упродовж 4 робочих годин повідомити електронною поштою відповідального менеджера про проведену оплату, вказавши при цьому назву та дати туру, прізвища замовників, суму та час оплати.

Чи можна оплатити в автобусі?

Ні, на жаль, не можна. Ми працюємо за 100% передоплатою.

Поставити питання
rating Відгуки (4)
Розгорнути все
Згорнути все

Чернігів, Батурин і Качанівка